Új hozzászólás Aktív témák

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz *Mukeey* #205 üzenetére

    És mitől lenne olyan eszméletletlen jó ajánlat? Ne haragudj, de 150 ezerért semmit nem tudnak felmutatni ami újdonság lenne. +2 GB RAM, type C amivel ez többet tud mondjuk egy Galaxy A5 2016-nál. És kész, befejeztük. Nevetséges 3000 mAh akku van benne. Ma már szégyen 5000 mAh-nál kisebb akkuval kiadni ilyen drága telefont. És ez a hátlapra szerelt ujjlenyomat olvasó is nagyon gáz. De tényleg. Egy autós naviban rémálom a feloldása (főleg, ha wallett tokban hordja az ember). Amikor leteszed az asztalra, hogy kajálás közben böngéssz, de picit nem oda figyelsz, akkor lezár és akkor mindig fel kell venni, hogy feloldhasd.
    Attól most eltekintek, hogy ugye egy premiertelefonról van szó, ami vélhetően indul a szokásos gyerekbetegségekkel. Szoftveres problémák, hardveres problémák. Amiket aztán orvosolnak és majd az ára is lejjebb megy nyilván. De én akkor is csak egy "másik ugyanolyan telefon"-nak látom. Engem szabályosan felháborít, hogy ezzel rukkoltak most elő. Azt hiszem szétnézek a Huaweinél hasonló árfekvésben és szerintem nem fogok csalódni. Csak hát Samsungot szerettem volna.

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák