Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Ennyiért tényleg sok. De nem kell megijedni, ez így van kitalálva. Magas árból nagyobb kedvezmény jobban mutat. A szolgáltatóknál lehet majd "reális " áron megkapni, de akkor is hálózat függő marad. Ha a reál értékén kerülne piacra akkor az amortizáció is gyorsabb lenne.Így egyszer esik egy jelentőset, de ott stabilizálódni fog. Ezzel semmi gond nincs, ezt sokan csinálják, más ágazatokba is, pl építő ipar.
    Nem tudom az eladások arányát, de úgy sejtem az értékesített készülékek jelentős része a szolgáltatókon keresztül történik, így a kártyafüggetlen piacról befolyó összegek már az extra haszont képviselik. Nah ez az a szegmens, amiben jönnek a kínaiak és teret hódítanak :)
    Mindemellett a szolgáltatóknál is egyre több gyártó jelen van.
    A gond az egyhangúság. Bár lassan kezdenek váltani, de egyenlőre igen lassú a folyamat.
    Több gondolatom van, vagy elméláznak, és akkor kezdenek el módosítani mikor már "késő".
    Vagy teljesen tudatos és valami új innovációval állnak elő, és ezért nem fektettek pénzt energiát az elmúlt pár évben a külsőbe. Hamarosan kiderül :) Jelenleg szerintem inkább elalvás van, vagy tudatosan szűkítik a piaci részt, mert valami mással jelennek meg.

Új hozzászólás Aktív témák