Új hozzászólás Aktív témák

  • Raiu

    tag

    Lejött egy kb 300mb-os frissítés. 2 készüléket hasonlítok össze:
    A5 szürke (Frissített) VS A5 Fehér (Frissítés előtti állapot)

    Mentés és visszaállítás:
    Automatikus újra indítás opció megjelenik frissítés után benne.

    Privát mód
    Nem ellenőriztem,mert nem használom.

    Beállítások -> Akkumulátor (megjelent) DE eltűnt az Energiatakarékosság
    Viszont majdnem ugyan azt kaptuk helyette!
    (Samsung A3 - fórumán van az új aksi nézetes kép. Azt kaptuk meg mi is. HA kell teszek fel képet,de egyenlőre nincs kedvem vele szenvedni.)
    Az energia takarékos beállítások csak úgy szedhető elő,hogy az állapot sávon elindítjátok. Majd az értesítésre kattintva belementek a beállításaiba!

    Alapsáv verziója:
    Szürkének: A500FUXXU1BOI2
    Fehérnek: A500FuXXU1BOF1

    Build száma:
    Szürke: LRX22G.A500FUXXU1BOH3
    Fehér: LRX22G.A500FUXXU1BOF1

    Kernel verzió ///// SE for Android állapota --> Ezek változtak még pár számban.

    Nem tudom,hogy ebből minek kell eltérnie készülékenként. De ezeket találtam. Mindenki döntse el,hogy neki ezek hátrányos változások-e vagy sem.

    Alkalmazásoknál ami még lett:
    Az az inteligens kezelő nevű alkalmazás.
    Amit látni benne:
    - Akkumulátor (Rábökve -> Beállítások -> Akkumulátor-t megnyitja.)
    - Tárhely (Rábökve törölhető benne a felesleges adatok (gyorsítótár...stb) Elég hasznos lehet a későbbiekben!
    - RAM -> % os terheltége, Illetve mutatja,hogy mi mennyit használ és innen le lehet az appokat kapcsolni.
    - Eszköz biztonsága (Ezt nézze meg mindenki. A Saját KNOX alkalmazás telepítésével biztonságos és elkülönített területet alakíthat ki az eszközön a munkájához. -> Gyerekek elől levédhető lenne pár tartalom? Egyenlőre nekem felesleges. De valakinek jól jöhet. Habár erre a privátmód is megfelel. Tudja a fene. Nekem nem kell. :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák