Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    Sziasztok. Látom megy a gondolkodás A72, A52, A52 5G között. Én egyik készüléket sem ajánlom, ennyi pénzért sokkal jobb alternatívák vannak, de ha valaki mindenképp ezek között vacilál, szerintem inkább az 5G-s modell a nyerő. A 72 és A52 5G-hez is volt szerencsém egy pár napig. A72: A zoomkamera, akku idő, 90hz, szép amoled kijelző mindeképp pozitív, de a gyatra összeszerelés, recsegő hátlap(nyomásra mintha nem ragadna oda valamihez), karcolódó műanyag keret(brutál mód karcos, már a dobozból való kivétel után is alapból, mintha valaki a gyárban ráspollyal kényeztette volna), akadozó rendszer( snapi 720G véleményem szerint már kevés a középmezönyben is), nekem ezek mind a no go kategória, főleg jóval 100e ft felett... Nekem az ujjlenyomat siralmasan működik. Tudom valakinek egyből pattan, nem egyformák az ujjunk, sem a bőrünk. 10/1 már ha eljutok odáig, 2-3 próbálkozás után inkabb bepötyögöm a kódot...
    A52 5G: sajnos ujjlenyomat, összeszerelés és karcok ügyileg is ugyan ezt tudom elmondani, nem tudom ezt hova tenni jelenleg, és ha valakit ez zavar hagyja rá mindeképp a vásárlást. A kamera átlagos, jobb se rosszabb nem kell egy átlag felhasználónak aki néha előveszi 1-2 momentumot megörökíteni. Akku idő is eddig pozitív, 5G is jól megy. Sebességben papíron a 750G nem sokkal gyorsabb 720-nál viszont a mindennapokban annál jobban érződik. Beakadások helyett szokásos samsung mikrolaggok vannak, de semm olyan lassulás mint az A72-nél, tehát ezzel még együtt lehet élni. Sokan nem veszik észre de nekem 90-hez is képest nagy ugrás a 120Hz. Fluidabb a cucc, így talán a röccenések sem tűnnek annyira vészesnek.
    Jó telefonok, de én öreganyámnak venném inkább ajándékba mintsem magamnak. Ez a szériát ami "2-re" végződik én most skippelném, és szétnézném redmi, poco fronton vagy megvárnám az A53/A73-at.

    Remélem tudtam valamennyit segíteni

    [ Szerkesztve ]

    Nothing Phone (2a)

Új hozzászólás Aktív témák