Új hozzászólás Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    Na, 5 nap tömény használat után én is leírom a magam véleményét:
    Előljáróban annyi, hogy intenzív telefon cserélő vagyok, az elmúlt 1 évben nagyjából ezeket használtam: Samsung A8, Nokia 7 plus, Xiaomi MI 8 Lite, Sony XZ1, Samsung A6+

    A telefont saját telenoros és céges telekomos kártyával használom. Utóbbinál elsődleges szempont, hogy mindig elérhető legyek.

    Próbálom sorra venni az itt előforduló hibákat, de nálam nem jött ki egy semi ( kopp-kopp)
    - Térerő: Ebből a szempontból amúgy is nehéz a dolgom, mert egy erdő szélén dolgozom, 15km-re megyeszékhelytől. Vasbeton épületek, van olyan iroda, ami RFI védett szóval nehéz dolga van a térerőnek.
    Az irodában 3G / 4G nincs egyik SIM-en se, így én ezt reggel mikor bejövök átállítom mindkét SIM esetén csak 2G-re. Ezzel a térerő a telenor esetében 2/5, telekom esetében 3/5

    Ha kimegyek a szabadba, akkor mindkettő esetében 5/5, tehát full a térerő 2G-n, átállítva 4G-re, mindkét sim LTE/4G hálózaton is 5/5
    Városban, otthon, menet közben autóban nincs gondom a térerővel. Voltam a Zemplénben, 4G hálózaton voltam végig, szakadás nélkül.

    Visszagondolva az előző telefonokra, ugyanez volt a helyzet, tehát nálam a térerővel nincs gond

    Összeszerelési minőség, vagy az egy esetben előfordult "MASZATOS" hátlap sincs, sőt a fehér hátlap kifelyezetten ellenáll a dzsuvának, kevésbé koszosnak hat.

    A kijelzője bivaly, összeraktuk a kolléga MI 9 se telefonjával, de azt ő is elismerte, hogy a samsung amoled jobb, pedig abba is amoled van.

    A One Ui nekem nagyon bejön, kezesbarát, jobban fekszik, mint a MIUI.

    Volt ugye szó, hogy GG3 és miér csak ez. Ezt nem teszteltem, nem dobálom ;]

    Fotózni még nem volt időm, arra, hogy előkapjam és lövök egy képet a gyerekről ez is elég, bár tény, hogy ez a legjobban kispórolt funkció lesz.

    Röviden ennyi, nekem egyelőre bevált.

Új hozzászólás Aktív témák