Új hozzászólás Aktív témák

  • Meizu80

    junior tag

    Én mikor a Redmi 4x-emmel kapcsolatban írtam a fórumban, hogy ilyen meg olyan gondjaim vannak, szinte le lettem szúrva, hogy miért nem vagyok kreatív stb. Tényleg nem vagyok egy nagy telefonguru (mondjuk teljesen hülye se vagyok hozzájuk), itt is amit írtok, sokminden teljesen kínai, épp ezért nincs is szükségem nekem ilyen-olyan komolyabb mókolgatásra. Az enyémmel együtt 3 Samsung van a családban - ahogy már írtam is - de a hárommal nincs annyi gond egyelőre, mint anno a Xiaomi-kkal volt. Ja, az MI A2 Lite-ról nem is írtam még: az egy olyan vásárlás volt, hogy gyorsan kellett telefon, szóval át se gondoltam, mit veszek igazából, tehát kicsit az én hibám is. Hát, az Android One rendszer valami borzalom volt! Utána 2 hónap elteltével az sd kártyámat se ismerte fel valamiért a telefon (másik telefonba áttéve tökéletesen működik az sd kártya, az A50-ben is), meg az Android 9-re való frissités után az üzemidő is lecsökkent. Ahhoz a telefonhoz nem nyúltam, hanem eladtam 2,5 hónap után és utána lett az A50. Megint megjegyzem, nem egy árkategória kettő, de akkor is ég és föld a különbség! Ja, és nem szidni akarom a Xiaomi meg egyéb kínai telefonokat, de én többet biztos nem fogok olyat venni! Én használni szeretném a telefont és nem folyton kinlódni vele!

    Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

Új hozzászólás Aktív témák