Új hozzászólás Aktív témák

  • #53876480

    törölt tag

    Az eddigi hozzászólásokból kiderült, hogy szar a teló kamerája (amúgy benne volt a cikkben), hogy aki hűségre vesz telefont, az hülye, hogy a Bmw jobb a Xiaominál és a Mazdások Samsungot használnak. Ja és szar a telefon kamerája. Meg a hűségre vett Xiaomisok nagy BMW-sek. Ja és a 2mm-rel kisebb/nagyobb telefon borzalmas, hiszen az sokat számít.

    Ne haragudjatok, de abszolút eltértetek a tárgytól. Nem tudom mi a célja a fórumnak, de én speciel gondolkodom ennek a telefonnak a vásárlásán, és azért olvasom a fórumot, hogy információhoz jussak belőle.

    Értem, szar a kamera, leírtátok 100x még ezen felül. Ha fontos lenne a kamera, nem gondolkodnék ezen a telefonon, mivel jól látható módon ez a telefon HÁTRÁNYA. Szar, megértettem.

    Sokkal fontosabb lenne olvasni a gyengélkedő térerőről, erről kéne többet írni annak, aki használja. Eddig ketten írták, az egyik a föld alatt használta, a másik meg full elfogultan másik 40 ember véleményét írta le. Bizonyára beszélt mind a 40-nel,Excel táblába foglalta a hallottakat és a végeredményt írta ide. Ja nem.

    Szóval tapasztalt más is ilyet? Előző telefonjához képest hol volt rosszabb térerő? Wifi? Bluetooth?

Új hozzászólás Aktív témák