Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alsec

    tag

    válasz rothfb #631 üzenetére

    A kínai ingyen shippinges 300 ft-os 9h temperált üvegre teszi rá a hasznát a gsm es, így lesz 1000ft-os ára (annyira nem pofátlanok), de a mégpofátlanabbja 3000-ért adja el az ugyanolyan minőségű, és ugyanabban az országban, sőt lehet, hogy ugyanarról a gyártósorról legördült terméket. Hiába adsz érte te 3000-ret attól még ugyanúgy 50ft-t ért gyártották le, csak a kis kínai 250 ft-os haszonkulccsal dolgozik, a magyar webshopok meg 2700 ft-ossal.

    Most ez a mediamarktos tixaros megoldás a napjaink parasztvakítása 6000 ft-os árával, ugyanezt az uv-ragasztós megoldást 600 ft-ért elpostázzák ingyen kínából úgy hogy kapsz egy uv-s bucsus zseblámpát is a temperalt üveg, a tisztító kendő, a porleszedő tixó és a ragasztó mellé.

    Én csak próbálom felnyitni a szemed és megdönteni a bugyuta érvelésed.

    [ Szerkesztve ]

  • nyisziati

    veterán

    válasz rothfb #631 üzenetére

    Itt nálunk sajna tényleg brutálisan túláraznak mindent. Amíg Kínából megjöttek az üvegfóliák és a jóminőségű tokok, addig kényszerből vettem egy tokot a Telenornál 3 ezerért. Egy dolog, hogy csak aranyszínű volt, de gagyi festett, úgyhogy kb. 2 hét után már feslett a színe. Az anyaga vacak , kemény, sorjás műanyag, tipikusan az a 300 forintos gagyi, amit már ránézésre se rendel az ember az Aliról, ha van egy kis tapasztalata és anyagismerete.

    És ez volt 3.000. Botrány. :(((
    3 dollárért meg minőségi szilikontokot kaptam a Vifocalból. Ráadásul ők komoly bolt, 3 hét alatt meg is jött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák