Új hozzászólás Aktív témák

  • Classius

    aktív tag

    Barátnőmnek vettünk egy ilyet. Örülök, mert nagyon megvan ő is és én is elégedve vele... Kinézetre az arany szín szerintem tipikus nőies telefon, főleg ezzel a mérettel, továbbá egyszerűen ha kézben tartja az ember elfog egyfajta minőségérzet. Értékesítőként rengeteg telefon átmegy a kezeim alatt, de erre a telefonra egyből lemertem csapni. Barátnőm nem annyira nagy igényeinek bőven megfelel, a kamerája jo képeket készít, a kijelzője nagyon szép, viszonylag kicsi kezeivel pedig kompakt mérete miatt átéri a telefont. Kinézete pedig gyönyörű, nekem az s6 modellek nemjonnek be, sem a note5, de ez az a3 el lett találva. Valaki említette az idol3at, hát igen... 10eladott készülékből 6-ot visszahoznak hibával. Továbbá en is hasznalok egyet, szerencsere bajom nincs vele, de messze elmarad ez a minőség érzet amit az a3 megad egyből.

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

Új hozzászólás Aktív témák