Új hozzászólás Aktív témák

  • Radioactive

    tag

    Sziasztok!
    Én a D600-asom szeretném a G600/G800 duó egyikére lecserélni, a mostanival maximálisan elégedett vagyok, számomra tökéletes képeket készít, csak a makró hiányzik, de nálam elég komoly fanatizmus van az új telefonok felé, nem is cserélném le, csak kicsit megalomániás vagyok... :D Sajnos bármennyire is ott van a plecsni a cikk végén, a G800 nem győzött meg, pedig erre a telóra vártam már mióta az első képeket megláttam. Fém ház, lencsevédő (nálam ez fontos mert ez az egyik dolog ami nem tetszik a D600-ban), és ami nagyon fontos, a kamera. Nekem sajnos nincs digitális kamom, és megpróbálom, eddig sikerrel, telefonnal helyettesíteni azt. Amikor elolvastam a G600 tesztjét, nagyon boldog lettem, gondoltam, hogy ha az olyan képeket készít, akkor mi lesz a G800-assal. Hát amire gonodltam, az nem lett. Eddig csalódtam, bárhol néztem képeket amiket csinált, még az N95-nél is rosszabbak (elnézést, csak nem szeretem a Nokiát :) ) Valamint a másik dolog ami zavar a D600-ban a menü, méghozzá hogy nem testreszabható. Levonva a konklúzióimat, mivel nekem nagyon fontos a kamera, úgy gondolom a G600-as eddig nálam a befutó, de csak hajszállnyival. 3G-t nem használom, tehát az adatkommunikációban nálam ugyan az a kettő, sőt, még wapozni sem wapozok soha, bluetooth a lényeg meg USB, az meg mindkettőnél van. Szerintetek érdemes-e a "pulton hagyni" egy G800-ast egy G600-asért? Mert tanácsok nélkül ezt a lépést nem merem megtenni :)

    Előre is kössz a választ :)

    Ui.: Karácsonyig még biztos várok a telefon-vétellel, esetleg egy frissitett szoft rendbe hozhatja a kamot? És ha igen akkor ha nem szolgáltatónál veszem a telt akkro is tudják nekem frissíteni?

    [ Szerkesztve ]

    "Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

Új hozzászólás Aktív témák