Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mehimiro

    újonc

    Sziasztok! Elég nagy szarban vagyok és szeretnék minnél hamarabb kikecmeregni belőle :O
    Nos ma rászántam magam , hogy megcsinálom az interop unlockot az Ativ S telomon . Az még hagyján , hogy folyamatosan elakadtam , de vlhogy mindig rájöttem hogyan is kell folytatni . Most viszont teljesen tanácstalaln vagyok .

    - Telón a tárcsázónál beütöd: ##634# ez majd telepít egy diag programot.
    - WP8 SMD binary USB Downloader Ver. 3.33.1 (ADD Polo USCC).exe elindítod
    - Camera + Volume Up+ Power On/Off gombok együtt még nem rezeg a teló majd csatlakoztatod. (Természetesen ezt kikapcsolt állpaotban)
    - sárga mappanál megnyitod a "GT-I8750_XXCMK2_R_signed.wp8" -at
    - zöld mappánál megnyitod a WolfROM2.1-et
    A "DL Option"-nél kiválsztod a "Select"-et majd baloldalt kiveszed mindegyik elől a pipát kivéve CSC elől.
    - Start gomb
    Miután ezzel készen vagy a telefonon csinálsz egy hard resetet
    Ha ezzel megvagy feltelepíted rá a: BootstrapSamsung_Release_ARM.xap és a EnableAllSideloading_Release_ARM.xap elindítod mind a kettőt.

    A leirás alapján el is jutottam a ,,START,, ig , de utána már nem tudom , hogy hogyan is kéne feltelepitani azt a Bootstrap.... és Enable .... appokat , mert ahogy elnézem eddig nem olyan a telo mint amire mindent fel lehetne telepiteni :( ja és igy a jo kis 8.1esemrol vissza állt 8.0 ra . :W
    Szóval tud ebben vlki segiteni ? :D

Új hozzászólás Aktív témák