Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Már a sajt is hiánycikk? Hát mi van itt?
    Jó hogy nem a holdon akarják bányászni... bár a sok VGA bányászt elzavarhatnánk a holdra, hogy ott bányásszanak amit akarnak de a földön áramot nem kapnak :DDD

    De komolyan a témához is szólva, ez tényleg gáz, egy vírus egy egész szállítmányozást "betámadott" és kampeca. Dolgoztam cégnél, eléggé "laza" volt a policy én ezt jeleztem is amikor odakerültem, de "jó az úgy"... azt egyik reggel bemegyek már kb. égett a ház mert kb minden hálózati gépet egy ilyen vírus evett meg... és elkezdte a hálózati backupot is letitkosítani (kb. az utolsó pillanatban lett utóbbi "lelőve"). A rendszergazdák 3 napig napi vendégek voltak, de a fotó archívumok egy része elveszett (ami később okozott gondot, hogy a nagy felbontású képek nem voltak már meg csak a 300x300 pixeles változataik.. ami ehh). Az eset után a változás a cégnél: frissebb kiadású de továbbra is lopott windows.. frissebb, lopott vírusirtó ... inkább nem kommenteltem ezt.. de nem keveset fizettek havonta a cégnek aki ezen rendszert biztosította feléjük (simán belefért volna az eredeti rendszer, főleg, hogy a cég biztosította a fizikai hardvereket is, ha új gépet kellett venni, ők intézték).

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák