Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    Már nem is emlékszem pontosan hányszor, de többször is végigvittem az első részt. Először még peccsek nélkül. Elég sok bug volt benne, de nem érdekelt, annyira élveztem. Később peccsekkel. Legutoljára a 2009-es Complete moddal, amiben fel van turbózva a grafika meg sok egyéb extra dolog is van. Engem nagyon megfogott ez az egész, a hangulata, a környezet meg minden. De a Modern Warfare 2-ben is nagyon jó élmény volt Pripyatban járni. Google Mapson Föld nézetben érdemes megkeresni a csernobili NPP-t, van 1-2 3D-s épület ott meg Pripyatnál is. :)

    A Clear Sky-t sajnos csak egyszer vittem végig, és megmondom őszintén, már csak haloványan van meg az emlékezetemben. De azt tudom, hogy ott volt az a nagy radar építmény is, ami egyébként élőben Csernobil-2-nél van. Van kép is, aki játszott CS-vel annak egyből beugrik. :) "Régebben a térképek használaton kívüli úttörőtáborként jelölték." :D
    Orosz fakopáncs :)
    A Vörös Erdő is tetszett benne. :)

    Aztán a Call of Pripyat is nagyon tetszett, de azt is csak egyszer vittem végig, időhiány miatt, de azért minden helyet bebarangoltam. :)

    Egyszer valahonnét letöltöttem egy korai stádiumban lévő verzióját a stalkernek, amit a készítők maguk publikáltak a rajongók nyomására. Nagyon vicces volt, erősen alfa-verzió. :) De ott még nagyobbak voltak az egyes területek-tájak, valószínűleg akkor még úgy volt hogy lehet majd járműveket is használni, de aztán mégsem és ezért kellett csökkenteni a tájak méretét, mert gyalog azért necces.

    Egyébként akit érdekel, olvassa el ezen az oldalon a Cselekmény résznél a sztorit röviden, még tisztábbá válhat a kép, ha nem lenne az.

    Van egy régi STALKER c. film, illetve egy Roadside picnic c. könyv, ezekre épül maga a játék is. Persze csak 1-2 alap dologban, de maga az alapkoncepció ugyanaz: zónák, stalker aki tudja az utat oda és vissza, artifactok, eljutni valahová amiről sztorik vannak, hogy teljesül az ember kívánsága, stb.

Új hozzászólás Aktív témák