Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz MK VII #535 üzenetére

    Ember, folyamatosan az én értelmezési problémáimon élcelődsz, miközben éppen neked van ilyen jellegű gondod a jelek szerint:

    "A te értelmezésedben tehát most, hogy jöttek a 6 magos processzorok ezzel egyetemben lejárt lemez a 4 mag 8 szálas processzor... Értem... :DDD"

    Mikor írtam én azt, hogy lejárt lemez, MOST, hogy megjöttek a hatmagosok? A kezdettől fogva azt írom, hogy 3-4 évre nem érdemes már ezekkel tervezni. Érthető a különbség?!

    8th és Raymond kollégáidnak is írom, hogy a jövőt illetően 3-4 évről beszéltem, az 5-6 évet MK VII keverte ide, ami öngól, hiszen a fejlődés iránya addigra még inkább a többmagos felépítés felé tolódik majd el (várhatóan, legalábbis).

    Az pedig irreleváns, hogy mi volt az FX-ek idejében, akkor ugyanis a kétszereplős piac egyik "fele", mégpedig a nagyobb 4 magon mozgott, de mit ad Isten, épp most váltott ez a fél is 6-8 magra. Ezért írom már sokadszorra le, hogy kis túlzással lényegtelen az elmúlt 5-6 év, mert egy teljesen új helyzet van a piacon!

    Kár, hogy nincs legyintős szmájli. Tudod mit, legyen igazad. Majd nézzünk vissza 5 év múlva, és nézzük meg, mi lesz átlag jóska gépében. Ha 4-nél több mag, akkor nekem volt igazam, ha nem, akkor meg neked. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák