Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Hello!

    Nem tudom benéz e majd ide még valaki, akinek van/volt ilyen, de egy próbát megér.

    A média Box-om saját sztereó analóg kimeneteit szeretném leváltani erre és optikain, vagy coax-on küldeném rá a hangot. Onnan pedig egyelőre egy aktív sztereó hangfalra, majd később valamelyik közép árkategóriás Genius, vagy Logi 5.1-es analóg szettre.

    Kérdéseim:

    1. Látom van rajta 2.1-re lekeverő kapcsoló. De nekem egyelőre csak "sima" 2.0-ás hangfalszettem van, tehát a SubWoofer kimenetre nem tudnék kötni semmi, ez esetben hogyan történik ez a "lekeverés", így is teljes értékű sztereó hangot kapok, nem vesznek el a mélyek pl.?

    2. DTS-t és DD-t rendesen kezeli passthrough-n? Nem szokott gond lenni velük?

    3. A DD+ és DD Atmos-t gondolom nem támogatja, tehát ha ilyen hangfolyamot küldenék rá, akkor egyáltalán nem is lenne hang?

    4. Nem látom hogy csak PCM-et, vagy LPCM-et is támogat e? Illetve csak sztereóban, vagy 5.1-ben is?

    5. Két "verziót" is találtam belőle: egyik, másik. A másodiknál a kimenetek "összevontak". Szerintetek melyik lenne a jobb, vagy ez gyak. mind 1?

    De, ha van valakinek ajánlása valami hasonló, de komolyabb DAC-ra, akkor azt is írjátok légyszi.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák