Új hozzászólás Aktív témák

  • Seikai

    aktív tag

    A piranyák mindig is jó sorozatokat adtak ki ;)

    Gothic 1+2-vel többet játszottam életemben mint bármi mással! Volt, hogy 10x végigtoltam őket.... Ez főleg annak köszönhető, hogy aki ismeri a németeket az tudja mindenük a szabadság az apró részletek, humor, csodálatosan szimulált erdei és falusi hangulat no meg a sör :D A skyrim is szabad, de túl steril és komoly.

    Tény a Gothic 3-nál elgurult kissé a gyógyszer mert 5x nagyobb világot akartak és nem tudták megtölteni + tele volt bugokkal. Jött a 10 patch meg a 20 community patch amivel már tökéletes volt ;)

    Aztán a Joowood gondolt egyet és az Indiaiaknak adta a Gothic 3 kiegészítőjét a Götterdämmerung-ot, hogy csinálják meg ócóbban... az egész egy akkora rakás sz@r lett, hogy gothicfanatikusként végigsírtam és szenvedtem mire a végére értem :/

    Aztán jött az Arcania Gothic 4 és a kiegje amit már szintén nem a piranha bytes készített és egy lineáris lelkét vesztett trágya lett, csak a karakterek nevei maradtak semmi más meg ugye sajnos a licensz :(

    Amikor megtudtam, hogy lesz Risen szkeptikus voltam aztán kellemesen csalódtam mind az 1 és a 2-ben is.
    A piranhák összeszedték magukat és hozták a szokásos Gothic feelinget ami nem mindenkinek jön be, de akinek igen az beleszeret!

    Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

Új hozzászólás Aktív témák