Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shing

    őstag

    válasz #00137984 #36 üzenetére

    Én valahogy a Legend kedvelőket sohasem tudtam megérteni. Annál érezni a legjobban, hogy a Crystal nem tudta eldönteni kinek is szánja a játékot. A korábbi rajongóknak túl könnyű volt, egy új rétegnek pedig unalmas volt az a fajta játékmenet. Ráadásul a pályák sokszor lineárisabbak voltak mint a klasszikus részekben. Engem nem zavar a linearitás, na de az első pályák... Larán pedig ugyan úgy annyit változtattak csak, ami inkább negatív irányba terelte a karakterét. Ő mindig is egy magányos felfedező volt, jó párbeszédekkel, erős karakterrel. Erre kitaláltak egy anyucis sztorit, olyan banális szövegekkel mint a "Wish me luck!". De megszoktam már, hogy a Crystal folyamatosan Lara hátteréhez nyúl, emiatt sem sikerül egy jó misztikus karaktert felépíteniük. Sokkal később kellett volna ezeket a sztorikat meglépni. Még az Anniversary-ba is sikerült nekik beépíteni apucit, ami egy remake és eredetileg semmi olyasmi nem volt benne.
    Szerintem azért is szeretik annyian az új TR-t, mert nem játszottak a régiekkel vagy csak a Legendtől kezdődő részekkel, amik nem igazán voltak jól átgondolt részek játékmenet és karakterek szempontjából. De hogy egy TR4 mekkorát ütne ma egy kicsit átdolgozva, mert azért kell az a filmes élmény, csak nem olyan mértékben.

Új hozzászólás Aktív témák