Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    A Tomb Raider Legend számomra a legjobb részként maradt meg a szériából. Az Anniversary részben a T-Rex boss-harc akár kimardhatott volna a játékból vagy a készitők megváltoztathatták volna valami nagy King-Kong szerű majomszabású lényre, ha már ennyire a mitológia lényeket vették alapul. A játék nehézségi szintje miatt a Kentaur boss-harcon még túljutottam, de a játék vége felé a láva piramis pálya nagyon nehezen volt teljesithető, és jópárszór nézegettem az újratöltés csikot. [link] A videóban 9:27 környékén akadtam el azon a nehéz részen és több heti kisérletezés után feladtam és töröltem a gépről majd feldarabolva kidobtam ezt a játékot a kukába (azóta se dobtam el igy egy játékomat sem). Majd évekre rá a PS2 emulátoron a saját mentési rendszerével sikerült átvinnem azt a pályaszakaszt és befejeztem amit előtte PC-n nem sikerült. Tomb Raider Underworld már nem biztositotta ezt a minőségi szintet játékmenetben és látványvilágban sem, mert ez a két rész környezeti ábrázolása és az épületek és fejtőrők grafikai és művészeti kidolgozottsága csak a 2013-as Tomb Raider-ben és a most megjelenő Rise of the Tomb Raider-ben van jelen. Az új részek Lara Croft hősnője kinek-hogy elfogadható jelenség, de számomra a Legend-ben volt a legjobban kitalálva és megvalósitva, mégha pixelekben jóval kevesebbet is tartalmazott akkor.

Új hozzászólás Aktív témák