Új hozzászólás Aktív témák

  • bombadil

    tag

    Nagyon jó játék, de azért nem árt mellé közepes angol tudás, néhol elég bugyuta és felesleges párbeszédek vannak, a harc el lett találva, főleg az időlassítás, csak úgy törnek a csontok és fröcsög a vér! :DD Kicsit olyan, mint a 300 c. filmben.
    Csak azt nem tudom még, hogy hogy lehet előcsalni a különböző skilleket, az irányításnál azt írja hogy 1-4es gombig, kettőt beállítottam, de nem tudom melyik billentyűre, mert ugye egy kontroller négyirányú karja jelenik meg de hogy az pontosan 1-4 ig melyik gombot jelentené azt már elfelejtették odatenni :U Eddig egyszer sikerül harc közben aktiválni egy skillt Hermésztől, azóta sem. Életerőnket nem jelöli semmi sem, ha már közel vagyunk a halálhoz enyhén vörössé válik a képernyő és andalító zene jelzi hogy mindjárt jobblétre szenderülünk, ilyenkor ajánlott a védekezés. A térképet se lehet előcsalni egy gombbal, ami azért elvárható lenne, tudom nemnagyon lehet eltévedni, de az hogy merre kell menni bizony csak a térképen jeleneik meg, amit a menüből lehet csak elővarázsolni :((( Az irányítást nem lehet megváltoztatni, előre beállított sémák vannak.
    Ezeket leszámítva tényleg jó játék, már régóta vártam ilyet.

    "Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

Új hozzászólás Aktív témák