Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz fRooStzzZ #44 üzenetére

    Visszakérdeznék: kötelező "retinakiégető" hardverkomponenseket vásárolni?:)
    Állítod, hogy igen. Szerintem meg nem. Legalábbis én egyet se vettem.:U Várj
    csak, egyet mégis! Anno a Chieftec Bravo BA-01-BBB házam (ami nem plexis)
    power ledje (ami elég fontos feature, hogy legyen rajta) iszonyatosan vakított...
    Konkrétan olyan volt, mint valami mini zseblámpa. Szóval leragaszottam: wow!
    Az ajtó másik oldalán lévő szigetelő szalagon keresztül volt normális fényereje.

    Ha nem tudtam volna megoldani, és a vásárlás előtt is ismerem ezt a feature-t,
    akkor valószínűleg nem vettem volna az adott termékből.:K Ha ezzel sokan így
    vannak, akkor az adott termék piaci sikere kérdéses: a gyártó megbukik vele...

    Egyébként félreértés ne essék: ha vmi villogna, meg ilyenek, azt kukáznám.:D
    Viszont én nem tartom ördögtől valónak, hogy ha valaki valamit ki akar "emelni"
    tegye ezt akármilyen okból (plexis házban nézegeti, mittudomén) megtehesse.
    (Sőt, tudod mit: tőlem aztán otthon villogtathatja is a LED-jeit! Nekem nem fáj.)

    A másik kolléga példájához: ez olyan, mintha a kocsihoz adnák a vászontetőt,
    de lenne hozzá hardtop is, és ha neki nem kell a vászon, akkor nem használja.
    Most komolyan azon megy a sírás, hogy mennyibe kerül, hogy vászontetős is?

    Az, hogy a legújabb high-end lapok milyenek, nem tudom: nem mai a gépem...
    Azért nem hiszem, hogy kikapcsolhatatlan LED-eket tennének rá. Különben is,
    nincs olyan, hogy kikapcsolhatatlan: valami táplálja, az meg elvágható.:))

    A lényeg szerintem, hogy ez olyan, mint a színes szagos csomagolás: eladja
    a terméket, mivel ha ki van állíva egymás mellé két hót egyforma tudású cucc,
    akkor az egyikre még mindig lehet mondani, hogy ez még világít is, ha akarod.

    Nyilván a gond azzal van, ha akkor is világít, amikor nem akarod. Nekem most
    egy Enthoo Primo-m van: van rajta gyári kapcsoló, ami kikapcsolja a világítást!
    Amúgy szerintem baromi ízléses rajta az a LED-csík. De ha vkit zavar, lelőheti.
    (Tipikusan filmnézéskor szoktam kikapcsolni. Szerintem EZ teljesen normális.)

    Szerk: amúgy azért vennél drága lapot, hogy villogjál vele?:F Nem azért, mert
    pl. a munkádhoz kell az adott platform számítási kapacitása? Eleve hogy lehet
    "villogni" egy számítógéppel? Drága? Oké. És? Játszol rajta mondjuk. Jó. És?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák