Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    Van bent egy-két jó ötlet szerintem, ugyanakkor a grafika nem valami nagy durranás. A karakterek kinézetétől se ájultam el. A trailer-ben a dzsungeles rész nem nézett ki rosszul, de szerintem ez max. prevgen bemutató volt, mert azért a ps5 és xsx többet kinyom ennél.

    Másrészről én tökre éltem volna, ha nem egy lázadóval kéne lenni (megint, bár tény, nem mondanám magam FC játékosnak), hanem mondjuk a gonosz boss fiával. Ez teljesen új lehetőségeket nyitott volna és valami új megközelítést is láthattunk volna. Pl. a trailerben mutatott gránátot eldönthettük volna mi magunk, hogy ledobjuk e vagy sem. Nem lenne túl új, FC4-ben asszem ott is volt valami oldal választás v mi.
    Sokkal több teret kapna így a gonosz, megismernénk az ő látáspontjait stb... persze, ahhoz jól kidolgozott gonosz kéne. Persze lehet a törzsgyökeres játékosok nem ilyesmire vágynak, hanem, amit láttunk a trailer-ben.

    Kár érte. Ettől függetlenül lehet teszek vele majd egy próbát. Valamikor egyszer.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák