Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz lmno #11 üzenetére

    Pont a játék egy olyan dolgát lövöd ki ezzel, ami anno 96-ban az ember vérnyomását tolta az egekbe, hogy mi vár az ajtón túl. Nem viccből csinálták meg így.

    Amúgy az előttem szólókhoz...igen, mindenhol azt olvasom mit kellett volna kicsit másképp csinálni a játékon és ezt mindig az írja aki most találkozik először a játékkal vagy csak kevésbé van otthon benne.

    Aki ott volt mikor ez a játék kijött vagy fénykorát élte, az tudja mi volt ez annak idején és fejét falba verve olvassa mit bele nem akarnak varázsolni emberek. 800 fegyver...perk...ugrás-kúszás...akció... mi ez a xar kamera stb dolgok. Én elhiszem, hogy aki nem élte meg és ebben a mostani CoD és társai világban él, nehéz elhinni régen tényleg léteztek játékok, nem úgy mint ma ezek. Ne értsetek félre én szeretem a mostani játékokat stb...27 éves vagyok, nincs ellenemre semmi...csak nézzük meg anno egy Medal of Honor vagy CoD2 szintet...néha vért izzadtál még kis szinten is, hogy túléld. Megcsókoltad a padlót ha találtál egy medpackot stb... ma meg bebújsz egy sarokba és vársz 5 sec-et és mész tovább darálni.

    Nekem mindig az ugrik be mikor minden 2 ember azt beszélte, hogy miként sikerült neki a partraszállást megcsinálnia a MOHAA-ban. :)

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák