Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Akkor leírnám én is a véleményem. :D

    1. rész
    Maga a film konvepciója érdekes, és fordulatos, ugyanakkor nem sok köze van a Resident Evil-höz. Sok zombit nem láthattunk, igazából lehetett volna Resident Evil: A kezdet. Nekem a resi egy jó kis zombis filmet jelentett volna.

    2. rész
    Maga a film viszonylag gagyi, de ez hajaz legjobban a zombis túlélőhorrorra. A végén a Nemesis megjelenésért +piros pont. Pár a történet kicsit meg lett tekerve, végtére egy jó kis zombis filmet kaptunk.

    3. rész
    Szánalmas, szar, unalmas. Kb. olyan érzésem volt, mintha a valami 5-ödrangú H kategóriás filmet néznék. A zombikat szinte teljesen száműztük, a fényes nappali sivatagban az egész elhagyta a "túlélúőhorror" feelinget. Sokat vártam nagyon a filmtől (nagyon sokat nem, csak mint az első 2-től), de egyszerűen szánalmas lett. Főleg a varázslós-tűzgolyós jelenet...néztem, mi a sz@r ez? Valami Gyűrűk-ura + Matrix koppintás ez, vagy horror film. Komolyan mondom nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Tűzlabda, meg varázsvarjak? A feltúrbózott speed-es intelligens zombi(?)-hadseregről, nem is beszélve. Ennyi erővel farkasokat is lehett volna küldeni. A csalódottságomat sajnos nem tudom leírni ebben a pár sorban. Egyszerűen sárba tiporták az egész játék kultuszát. Aki valaha játszott egy RE játékkal, az pontosan tudja, hogy ez olyan messze van tőle, hogy nagyon.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák