Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lovag05 #4 üzenetére

    nekem speciel az első rész nagyon tetszett... vagy 10szer láttam... (a "mansion" meg a labor visszaadta a játék atmoszféráját számomra) a második rész is nagyon jó volt... nemesis dobott rajta :) (a vége talán kicsit fura lett azzal, hogy összespanolt alice-el) a 3. rész meg... khm... 1szer láttam még a bemutató után... most kicsit elgondolkodtam, hogy meg kellene szerezni jó minőségben és akkor csapok egy resevil-es estét és egyben lenyomom a trilógiát :) (t4 előtt eljátszottam ezt, hogy a 3 részt megnéztem 3 egymás utáni napon)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lovag05 #7 üzenetére

    nekem az első részből elég sok minden megmaradt, de az eleje felé, amikor berombolnak a "kastélyba", akkor asszem ez szólt :) a második résznek meg a trailer-je... na, aki ebben carlos-t játszotta, valami hasonló kaliberű figurát tudnék legjobban elképzelni chris szerepére... nem pedig egy 70kilós figurát... :( nemesis karaktere meg eléggé el lett találva... anno, amikor a 3. résszel játszottunk, f*stunk tőle kegyetlenül... rég játszottam, de úgy rémlik menekülni kellett előle a játék végéig... féltünk nagyon, amikor csak felbukkant... nagyon para volt :)

    ...a 3. részből pedig ami legjobban megmaradt, ez a klip :) elmehetne simán egy trailernek... (újra meg kell néznem ezt a részt, mert kiesett eléggé)

    kíváncsi vagyok, hogy így a 4. résznél mit hoznak ki a sztoriból? nagyon bízok benne, hogy nem egy afrikai zombigyilkolászás lesz, mert akkor kiábrándulok nagyon... a játék 5. részében elment, mert az egy jókis akció lett, de filmen azért ne kövessék...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák