Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Mocskos undorító az ilyen, mikor már régen készen van egy DLCnek szánt mellék küldetés, fegyver pakk vagy tökmindegymi, rajta van az eredeti lemezen, csaK nincs AKTIVÁLVA!!! Ha nem lesz ebből bevételük meg is érdemlik!!!!

    Azt megértem, ha kész egy történet majd kigondolnak mellék ágakat, de dolgoznak vele, ekkor utólag kerül bele, de hogy csak a plusz bevételért igy g.cizni, hát szégyelje magát a fejlesztő (és kiadó) brigád!

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz WayneGace #16 üzenetére

    Alapvetően rühellem ezt a gusztustalan kizsákmányoló társadalmat. Most miért? Mert alapból a DLC azért van, mert ha megvan egy játék, de a készítőknek eszébe jut még valami ötlet, kiegészítés, akor utólag be tudják építeni a játékaikba, persze ezeket is meg kell venni. De az, hogy a sokadik játék után átbillenjen abba, hogy csakis a haszon legyen a középpontban, az a gusztustalan. Itt már rég nem az utólag megvalósított ötleteket adják ki, hanem előre elkészítik, lelokkolják, majd megveheted ha kell. Tehát itt már nem a kreativitás a lényg, hogy még eszükbe jutott valami ami kiaknázza a lehetőségeket, hanem hogy lehúzzanak.

    Én így értettem a később készítést.
    Pl. Generals-nak a Zero Hour kiegje annyira jó lett, hogy az alapot már nem is jó játszani utána. :) StarCraft Brood War ugyan ez. Stb.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák