Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Peter

    aktív tag

    válasz ronson #17 üzenetére

    Én is valahogy így vagyok ezzel...

    <<<KEEP IT REAL!>>>

  • Mr.Peter

    aktív tag

    Én se adok általában pénzt...

    Egyszer tanúja voltam egy nagyon megdöbbentő esetnek. Az őrsvezértéri aluljáróban megfigyeltem, hogy minden vasárnap este 8 körül amikor arra jártam volt egy nagyon lebarnult torzonborz fekete hajú ürge, aki mindenféle kacatokat árul.
    Egyik héten nem volt ott. Felszálltam a hévre, és vártam, hogy elinduljon, amikor felszállt az emberünk a hévre. Két perc múlva egy hiányos fogsorú asszonyság jelent meg a hév ablaka előtt és elkezdett üvöltözni. Kiderült, hogy hívta a rossz arcú emberét... a torzonborz alakot keresték.
    A nő és a kövérebb csávó is felszállt, és el kezdtek üvöltözni a csávóval.
    "IDE TÖBBET NEM JÖHECC, MER NEM FIZETTÉ !"
    Időközben elindult a hév, és heves vitába kezdett a három fős társaság. Odáig fajult a dolog, hogy a kövér csávó kést rántott. :Y Igen este nyolckor másik 40 ember szeme láttára kést rántott, hogy megszurkálja a bozontost. A csövesnek sikerült elkapnia a csávó kezét amelyikben a kés volt, és birkózni kezdtek az üléseken.
    Mindenki lefagyott. 40 ember nézte, ahogy mindjárt megkéselik a csövest, és senki nem tett semmit .Gondolkoztam, hogy odamegyek és egy jól irányzott mozdulattal leütöm a kövéret, de senki se akart, én se véletlenül belefutni a késbe. Mindenki félti a nyomorult kis életét, és nem segít a bajba jutottan. :((( (igen, én se, szégyenlem is magam)

    Végül a csövesnek sikerült kifordítania a kést a csávó kezéből úgy, hogy közben az megvágta az alkarját ami el kezdett vérezni. A banya és a kövér leszállt az első megállóban. A csövi a másodikban. Én is leszálltam vele, és megkérdeztem, hogy jól van-e. Szerencsére nem volt mély a seb, csak felületi.

    A csöves azóta is árulja a kacatokat az aluljáróban, valószínűleg végül fizetett a maffiának.

    [ Szerkesztve ]

    <<<KEEP IT REAL!>>>

Új hozzászólás Aktív témák