Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    Engedtessék meg nekem, hogy kicsit megvédjem Lnb fórumtársunkat! Én is emlékszem mit kaptam a Titanfal beta teszt után a fejemre még Ori-tól is :D S lám nekünk lett igazunk: ez a játék netto fostalicska lett. 9 órányi belepakolt idő nem jelent semmit, az ilyet hívják pénzkidobásnak. Majd ha belepakol az ember 70 órát, akkor már megéri. A COD-al pedig kár példálózni, mert az is kész röhej amit újabban kiadnak ugyanazzal a névvel.

    Utoljára az MW2-őt vetem meg 16 ropiért és belepakoltam a kellő óramennyiséget, de az volt az utolsó COD az életemben, amit azóta sem bántam meg. Sajnálatos dolog azonban, a codos feeling átszivárgása más húzócímekbe, mint pl. BF vagy az új Battlefront-nak nevezett tákolmány is. Mindent kivesznek a játékból aminek értelme lenne, és csak a nagy vérgőzös semmi marad az eszetlen és agyatlan minden csapatjátékot és taktikázást nélkülöző lövöldében. Grafikailag lehet szép, de az kurvára kevés egy ilyen cím esetén.

    A Division viszont végre hoz majd valamji újat is, feltéve ha nem rontják el menet közben. A BETA zseniális volt és még a grafika is jó, akár LOW beállításokon is tátva marad az ember szája a látványtól. Még én is megvenném, szemben a Battlefront-al amit nem fogok (csilivili grafika ide vagy oda).

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák