Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz KISDUCK #14 üzenetére

    Kivettem kicsit pumpáltam bele és hagytam kötni a zöld taknyot ami benne van. Később amikor ellenőrzés céljából adtam rá nyomást fröcsögött ki belőle az egész.

    Elég sokat közlekedtem gyári slime-os belsőkkel (napi munkába járás) és nálam a Decathlon saját márkása anno jól szerepelt, sok defektet megfogott, vagy legalábbis kontrollálta a defektet.

    Legközelebb amikor a slime-mal töltött butyl belsőd defektet kap, akkor benzinkúton fujj rá sokat, told fel jóval keményebbre mint használni szoktad és, azonnal pörgesd és ülj rá a bicajra, így a legjobb az önfoltozásra az esély.

    A "kicsit rápumpálok és várok dolog" semmit nem ér. Ha jól felnyomod, összeszorul a felni, a belső és a külső gumi, stabilan maradnak, a forgó mozgás miatt a lyuk mindig kap lötyit, és mire hazaérsz már be is foltozta.

    Az ilyen löttyös butyl belső ami már kapott pár tüskét, az mindig jobban fog ereszteni mint a frissek, gyakrabban kell rápumpálni és nem szabad hagyni hogy lepuhuljon, mert akkor a már ön-foltozódott helyeken is újra elkezdhet ereszteni. A tüske legtöbbször még benne van a külsőben/belsőben, jobb ha a nyomás viszonylag stabilan tartja a gumikat egymáshoz képest.

    Én ezeket tapasztaltam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák