Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabica78

    újonc

    Hello!

    Nálam az ujjlenyomat olvasó tökéletesen működik (valaki írta nemrég, hogy gondok vannak ), sőt néha még vizes kézzel is, ha épp olyan a helyzet. 10ből 10... ami zavar, hogy mindig rezeg ha épp úgy fogom meg, márpedig legtöbbször úgy.....

    Ami nálam talán az egyetlen zavaró dolog eddig és elég sokszor, hogy az érintőkijelző akadozik... facebookot nem görgeti, képeket nem görgeti stb stb...nagyon lassan reagál nagyon sokszor és nem értem. Ha újra indítom akkor egy dbig jó, aztán újra.

    A kamera mint általában mindegyik, nappal és jó fényviszonyoknál kiváló, a portré mód nagyon szép képeket csinál, benn nem ér sokat... festményszerű, elmosódott lesz legtöbbször a kép. A zoomot meg inkább hagyjuk,. az még mindig nem jó semmire, csak a marketing :) borzalmas...

    A hívásnál mint már oly sokan írták,a kijelző fel-fel villan és nyomkod mindent összevissza, kihangosít stb, erre én is csak azt a megoldást találtam, hohy gyors le is zárom ha hívnak vagy hívok valakit...

    Alapjából véve szeretem, jó telefon. Akksi nagyon jó, Nálam simán 2, 2 és fél napi is néha és még akkor sem merül le teljesen mikor töltőre teszem.

Új hozzászólás Aktív témák