Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kowi84

    aktív tag

    Sziasztok! Olyan problával küzdök, hogy a play áruház "szerver hiba"-t ír folyamatosan. A telefon vadonat új. Minden fellelhető megoldást kipróbáltam már (Play áruház és szolgáltatások adatainak törlése, áruház frissítésének eltávolítása, google fiók eltávolítás, hozzáadása újra, gyári adatok visszaállítása stb.) De sajnos nem segített. Másnál jelentkezett ez a probléma? Megoldási javaslat? Telefonnal lehet a baj? Ja, és természetesen van internetkapcsolat...

    [ Szerkesztve ]

  • Kowi84

    aktív tag

    Sziasztok!

    Eddig semmi bajom nem volt a telóval, de egyszer csak egyik napról a másikra elkezte játszani, hogy megszakadnak a kimenő hívásaim. Van úgy hogy 1 percig se tudok beszélni és bontja a vonalat, van úgy hogy megy akár 3-4 prcig is. Csak a kimenő hívásoknál van ez, de ott kivétel nélkül minden hívás megszakad hol rövidebb, hol hosszabb idő után. A bejövők rendben vannak, simán beszélek 30 percet is akár probléma nélkül.
    Nem, nem nyomom ki a fülemmel! Ha le van téve az asztalra és kihangosítva beszélek, akkor is csinálja.

    Volt már azóta rendszefrissítés, de a hiba maradt. Próbáltam gyári beállításokat is, de nem változott semmi.

    Mostár át tettem a kártyám egy másim telóba, mert kurva idegesítő lett egy idő után.

    Valakinek hasonló volt? Ötlet, hogy mitől lehet ez? Lehet még van rá pár hónao gari. Küldjem szervízbe?

Új hozzászólás Aktív témák