Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz djsnail #30 üzenetére

    Állítólag nem szarok a Hauwei cuccok haverom szerint, bár ő csak rossz nyelvérzéke miatt "hüvelygombának" becézi :) csak a rózsaszínes eeeeftásak barmolják szét a gyári szoftot rajta, mikor t-homokosítják.
    Felhívtam minap a 1412-t és nem tudták megmondani, hogy az alsó scartra ha rádugok egy dvd játékost, annak adására miként tudok átmenni a távnyesővel. Hát sehogy, mert az kimenet hogy videóval lehessen róla felvenni, mint mástól megtudtam, viszont rózsaszín eeeftás a telefonon diplomatikusan kijelentette, hogy ő csak a t-homokozó szolgáltatásában tud segíteni, egyéb készülékekkel való összekötésre tud ajánlani egy műszaki kollégát aki kiszáll a helyszínre de ezt csak díj ellenében. :DDD Jó vicc!

    Amúgy cserekészülékként kaptam én is a Hauweit, ami folytán 3 sms-ben értesítettek hogy a szerelő mindjárt érkezik csak most tolta le a gatyeszt a budiban előtte, viszont már 3 napja bejelentettem hogy akad az egész szoftvere, múltkor a Storyn nem tudtam megnézni rajta a SanFransisco útcáint, mert 2 percenként darabossá vált a képe, int ha a video dekódere nem bírná az iramot. Másnap viszont ment rendesen, csak a menüire kell várni éveket, meg a távnyesőre mire reagál, lejön a kávém is. Szóval ott fejeztem abba, hogy a 3 napos bejelentés óta semmi nem történik, se visszajelzés, se sms-ek úgyhogy még örülök hogy műsor van rajta.
    Mellesleg 16:9-es plazmámon a jobb oldalt lemarad a képből egy jó rész!
    Szóval innen gratulálunk a derék magyar rózsaszín eeeeftásaknak a t-homokozóba! :P

Új hozzászólás Aktív témák