Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.atesz89

    tag

    Remélem jön a Sniper Elite 5 bejelentés esetleg videóval. Remélem visszatérnek végre a városi harchoz, mert valahogy a Sniper Elite 4. részében nem volt az az érzésem, hogy egy második világháborús játékkal játszom, de szerintem a hadszíntér kiválasztása is szar volt.
    A 2. rész igaz, h egy cső rendszerű játék volt viszont sztem sokkal hangulatosabb. Utána talán a 3. rész hangulata volt az igazi , valamiért különleges volt, talán mert kevés játékban szerepelt ez a hadszíntér.Nagyon sok hiba maradt a multiban nem igen javították ki. Multiban kifejezettem jól sikerültek a pályák voltak. A 4. részben viszont lényegesen kevesebb hiba van, viszont a pályák túl nagyok lettek multi részéről van szó továbbra is. Amit többször említettem a rebellion discordján is. A nagy szabad tereket meg kell hagyni az egyszemélyes játékban ,ott aki akarja kiélheti magát, multiban hülyeség , főleg h ragaszkodnak a 12 játékoshoz. Ha megnéznének egy statisztikát az is megmutatná, hogy a multi két legnagyobb pályáját nyomják a legkevesebbet. Tudom hogy mesterlövész játék, de ha leülök multizni látni is akarok valakit a játékban. Én viszont eddig kitartottam mellettük Sniper Elite 1 óta multizom a játékaikkal, de ha multiban tovább növelik a pályákat ki fog halni a multi.
    Jöhetne egy új Zombie Army
    Sajna már AvP tőlük nem jön, mert elvileg a jogok már nem náluk vannak, pedig azt megnéztem volna, nem volt rossz amit ők csináltak.
    Ha Sniper Elite 5 jön remélem Ghost Recon Breakpoint szintű grafika lesz már végre, vagy minimum wildlands szintű. Már unalmas ez a gyurmahaj, ja meg most már vannak olyan szinten hogy már értelmes sztori és párbeszédek is lehetnének benn. :)

    PSN: szuhi

Új hozzászólás Aktív témák