Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hari73f #120 üzenetére

    Összeszedhetnéd a gondolataidat kissé, mert elég macera így 5 részletre válaszolni. Menni fog?
    Nos. Hozzá nem értésről szerintem nem érdemes vitázni, mert én nem értek a telefonokhoz, te meg az emberekhez. Ezt itt fényesen igazoltad eddig.
    Azt kéne megérteni, hogy nem mindenki akar víz alatt működő fényképezőgépet telefon címszó alatt, és az ilyen embereknek nem a realme GT a túlárazott, hanem az összes többi. Számunkra végre van egy gyártó, aki nem vesz minket semmibe. És teljesen felesleges erőlködnöd a preferenciáiddal, mert számunkra érdektelen, hogy te miért adnál pénzt és miért nem. Ide tartozik a vizes hiszti is, ami - bármennyire fáj is szembesülnöd ezzel - nekem csak egy hiszti, semmi több. Én örülök, hogy végre olyasmit hagytak ki egy telefonból, amire semmi szükségem nincs, és azt rakták bele, amire annál inkább van, jelesül a zenehallgatás lehetőségét.
    A Mate 20-on pedig azért nem lehet zenét hallgatni, mert szar a minősége. Ha ez neked nem tűnt föl, akkor itt bátran befejezhetjük az értekezést a témában. És ne vegyél a zene miatt GT-t, mert ezek alapján számodra ez teljesen fölösleges.

    Shit happens. Size matters. Time flies.

Új hozzászólás Aktív témák