Új hozzászólás Aktív témák

  • Legendd

    senior tag

    Holnap kiderülnek a Xiaomi 12 sorozat tagjainak a magyar árai aztán jön majd feketeleves. Illetve örömködés, hogy milyen olcsó ez a Realme GT2 Pro, ezt garantálom.
    A vezetékmentes töltés nekem is fontos (i13 Prót használok), de őszintén szólva jobban örülnék, ha gyorsabban töltene fel a telefonom, minthogy ez a funkció benne van. Több hasznát lehet venni egy esetleges gyorstöltésnek, mint a vezetékmentesnek., de az a legkirályabb, ha mindkettő adott.
    A zoom pedig ennél a telefonnál 2x-ig bőven használható, az meg már majdnem mindegy, hogy 2x vagy 3x. Egyedül a videók esetén nem ugyanaz azért.
    Az IP68 pedig olyan, hogy szuper, ha van, de ha beázik, egyik gyártó sem vállalja a garanciát, szóval boldogok lehetünk, ha benne van a speciben, de itt is sok részen látszik a szigetelés, maximum hivatalosan ninics minősítve.
    299 900-ért pedig 12/256-ot kapsz, 280 a 8/256, előrendelésben pedig előbbihez még egy 70 ezres tablet is jár.
    Nem tudom, szerintem elég jó ajánlat, én használom is pár napja és a RealmeUI az Androidon belül az egyik legjobb rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    Alea iacta est!

Új hozzászólás Aktív témák