Új hozzászólás Aktív témák

  • twollah1976

    őstag

    válasz Bog #24 üzenetére

    Eddig szinte az osszes tesztbol kimaradt a telefon a tokban kep latvanya, ezert feltelezem, hogy a tesztelok a Mobilarenanal latvany irigyek.

    Tudom van TeCso, meg a TeCson az adott telefonrol tesztek, ahol vagy megmutatjak a telefont a tokban (nem latvany irigyek) vagy nem mutatjak meg (latvany irigyek), a leendo kivancsi telefonvasarlo meg porgesse a videokat percszamra, hogy kepben legyen a telefonhoz csomagolt dolgokkal kapcsolatban.

    En pl. kivancsi vagyok arra, hogy milyen tokot adnak a telefon melle, hogy ne azzal kelljen kezdenem a telefon vasarlast, hogy eloszor a messzi, tavoli kinaiabol megrendelem a telefontokot, majd bo masfel honap utan mikor megjott a tok raterhetek a telefon megvasarlasara.

    Anno igy mar rosszul jartam, mert mire megjott a telefonhoz a tok, uveg, toronyora nyaklanccal addigra kijott egy ar/ertek aranyban jobb Xiaomi telefon.
    A tok, uveg, toronyora nyaklanccal meg mehetett fel a Hardveraprora, ott meg nem nem biztos, hogy az en izlesen egyezik masok izlesevel.

    Szerintem nem lehet nagy munka ket telefon a tokban kepet kesziteni, egyet elolrol kb. 45 fokos szogben, hogy mennyire all ki a kijelzo sikjabol a tok elol es egyet hatulrol, hogy mennyire vedi a tok a kamerakat ha lerakja az ember az asztalra.

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Új hozzászólás Aktív témák