Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • easy...rider

    őstag

    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem segíteni egy kis tesztelésben?

    Fura módon ha 2.4Ghz-es WiFi hálózaton vagyok akkor lassú az adatforgalom. Ilyen 25Mbps környéke a maximum, de ha nem ideálisak a körülmények akkor ennyi se.
    A környéken nem tömött a frekvencia, világ végén lakok, 2 másik WiFi hálózat van csak a közelben kb 0-ás jelerősséggel és más csatornán mint az enyém :D Próbáltam más routereket és telefonokat is és csak ez az egy telefon kommunikál lassan.
    Már "kicsi kora" óta ilyen :) nagyjából megszoktam de azért csak zavaró.

    Ha 5Ghz-es hálózatra váltok, akkor hasít, 250Mbps környékén (ennyi a max amit ki tudtam tesztelni)

    Megtudná valaki nézni, hogy nála mondjuk a speedtest mennyit mutat akkor ha 2.4Ghz-es WiFi-re van felcsatlakozva? Vagy ha olyan a WiFi hálózat hogy külön van, akkor a két hálózatról 1-1 tesztet megosztani?

    Köszönöm előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

  • easy...rider

    őstag

    Köszi szépen srácok! :)

    Úgy látom arabus, nálad kb ugyan az mint nálam.
    lac14548, nálad lehet tényleg ennyire lefogja a telített frekvenciasáv. :Y vagy valami más is van még talán? ¯\_(ツ)_/¯

    classic B, aelod, nálatok akkor jobb, de ott sem az igazi. routertől esetleg messze mértétek?
    aelod, mennyire telített nálad a frekvencia?

    mondjuk routertől is függ, de azért normál körülmények között 100~120Mbps kéne legyen 2.4Ghz-en szerintem

    na ok. hát kicsit okosabb lettem. azt hiszem :D

Új hozzászólás Aktív témák