Új hozzászólás Aktív témák

  • englishman

    csendes tag

    Második napja használom, eddig elédett vagyok vele. Játék nálam nem megy, leginkább böngésző, messenger, Gmail, SMS, hívások, alkalmanként fotó. 6/128 kiszerelésben mesésen gördülékenyen lehet használni, persze én egy 5 évvel ezelőtti belépő készülékről jövök (Redmi 4A), innen nézve valószínűleg nekem sokkal jobban feltűnik. Első bekapcsolás utáni beállításokkor felajánlotta a régi készülékről az átköltöztetést, ez egy tök jó funkció és nagyon egyszerű. Egy októberi rendszerfrissítő csomag is érkezett, illetve jövőre az első negyedévben várható a 8-as készülékekre a RealmeUI 3.0. Kamerára én is azt tudom mondani, mint mások: átlagos, nappali fényviszonyok között nekem megfelel. A mono hangszóró hangszínváltozatossága csekély, de legalább nem torzít és kellően hangos tud lenni. Az AOD-on megjelenő értesítés csak az alkalmazás ikonját mutatja alig kivehető miniatűrben, de legalább beállítható akár állandóra is. A kijelző alá épített ujjlenyomat olvasó gyorsan felold. Akksi jónak tűnik, 35% használattal 7 óra 56 perc képernyőidő, 50%-nyi energiát fél óra alatt pumpált bele a töltő. A mellékelt szilikontokot alig bírtam ráeröltetni, nem fog belőle kiesni a teló :D
    Napi használatra nem lesz vele gond.

    Egyedül a hosszával tudok nehezen megbarátkozni, én feleslegesnek tartom ennyire elnyújtva, 16:9 arány lefedné az igényeimet, hordozhatóbb és kevésbé kézből kiejthetőbb lenne, de hát ez a trend, így is ez még egy viszonylag könnyű és vékony telefon a nagyobb batárokhoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák