Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thrill

    tag

    válasz Fez69 #1821 üzenetére

    Külföldön más az életszínvonal, így egy egyszerű kétkezi munkásnak is nagyobb a fizetése, mint itthon. Cserébe a megélhetés is drágább (pl. lakás, albi). Szóval ez így "semmit" nem jelent. Minden kérdőívben kb. ez az alsó szint.

    Mindez viszont nem jelenti azt, hogy sokkal jobban szórnák a pénzt. AEz elektronikus ketyerék ugyanannyiba fájnak mint itthon, vagy még olcsóbbak. Ergo akkor aki érdekelt a témában sokkal jobban fogja fájlalni a játék drágaságát, mint mi (s inkább nyomul majd konzolon). Tudok persze én is egy rakás emberről, akik 10e-eket öltek a cuccba, de azért nem ez a jellemző (ráadásul mind meg is bánta, szóval már csak ezért sem jó ez az üzletmodell szerintem - nem lesz tartós költés senkinél). Ki fog autónként ennyit költeni, amikor ugyanennyiért megveheti bármelyik autós stuffot és nyomulhat vele nagyképernyőn? Max a fanatikusok. Legalábbis én így gondolom.

    EA szerencséjére jó sokan tolják, így azért lehet bevétel. Kíváncsi lennék mennyi és meddig.

    Szerk: Jah és a F2P - benne van a nevében: FREE to play. Az egész modell az emberek türelmetlenségére épít. Hidd el lesz egy csomó ember mindig, akik nem állnak majd le farmolgatni. Pláne ha csak egy dolcsiba kerül ugyanazt megvenni. No itt szaladt el a ló az EA-val, mert náluk ugyanaz jóval többe kerül, mint más játékokban. Ugyanakkor vannak akik mégis nekiálltak csakazértis ingyen játszani (ebben "segített", hogy maga a játék, a csapnivaló üzleti modellt leszámítva remek). Az újságírók neki is álltak temetni a RR3-at mikor megjött, hogy ezt senki nem tudja végigvinni ingyen, aztán amikor 1-2 hónap múlva lett mégis ilyen, akkor kurva nagy kuss volt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák