Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Brutális eb #2 üzenetére

    Hehe... :C
    Ez tényleg csak egy reklám, renderelt videóval. A belsőnézet az talán eredeti... de na... Ez kb Undergound 1 szint, blur effektek nélkül :D

    szerk.: de telefonra ez is jó! =) Főleg 326ppi-n. Csak az idősebb korosztály pont le...ja mert mi már kb 8-10 éve toltuk ilyen grafikán a játékokat. Minket ez már nem nyűgöz le... (max annyi, hogy telefonon fut, de a játék az játék, nem lesz attól szebb vagy élvezetesebb hogy tudom hogy telefonon fut...)

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Silenzio #23 üzenetére

    Hehe, ez most pont nem jött be. Nézd meg a cikk videójában amikor a belsőnézetes képhez érnek. A baloldali visszapillantón látszik, hogy az íveket nagyon nem tudják ívesre húzni.
    Magyarul szögletes mint a p...csa. :D

    De nem baj. Attól még jó ez egy telefonhoz.
    Én csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy aki már több éve játszik konzolon vagy PC-n azt nem fogja lenyűgözni a grafika maga csak azért mert telefonon fut, hiszen már évek óta láttunk sőt játszottunk is sokkal sokkal szebbekkel. Ennyi a lényeg, attól még szép és jó hogy ilyen a technika egy mobilban, de én ettől nem esek hasra.

  • Dany007

    veterán

    válasz Skynet258 #25 üzenetére

    Igazából a PC-n jelenleg kihozható (nem kihozott) maximális grafikához képest a konzolok kb sehol sincsenek. Egyszerűen a 8 éves vas már nem bír el többet. És emiatt döglődik a PC-s játékgrafika is ott ahol van már 2-3 éve.
    Majd ha kijönnek a konzolok új generációi, na majd akkor lesz brutális ugrás PC-s téren is.

    Szal szép teljesítményt amit egy telefonból kihoznak de sehol sincs egy PC-hez képest, pár év múlva meg mégott se lesz akármit is csinálnak. :)

    Telefonon (!) nekem nem volt kényelmes játszani. i4-en toltam még valami repülős játékot ahol a gyro szenzor segítségével lehetett irányítani... hát pár perc után már mindenféle félreérthető pózban fetrengtem a kanapén és minden volt csak nem kényelmes :P
    7 colon már tényleg más a helyzet. De ez is igazából akkor lenne jó, ha kiküdnéd a HD tévére FHD-ban és a tablet csak a konzol szerepét töltené be. De még így is kérdéses az irányítás.

    Pedig nem tartom magam régimódinak. De ha már komolyan játszani akar az ember, akkor PC fHD TV-re kötve. Ha csak "szórakozásból" akar játszani az ember, akkor konzol.
    Ha épp a pillanatnyi időt szeretném valahogy nem unalommal eltölteni na akkor jön szóba a telefonos játék. Amire mondjuk elég egy tetrisz is :) -> ezzel arra utalok hogy a funkcióját betöltve nincs szükség sem übergrafikára sem hiper komplikált, összetett játékokra. szvsz.

  • Dany007

    veterán

    válasz Skynet258 #28 üzenetére

    Nos, akkor ezek szerint mégiscsak egyetértünk.

    Annyiban nem, hogy én nem játszok a kádban... Féltem a telefont a leeséstől :D
    Mondjuk netezni már neteztem bent, de pár perc alatt csupa víz lett a telefon a párától.. :S
    Meg borotválkozás közben szoktam netrádiót hallgatni.

  • Dany007

    veterán

    válasz Skynet258 #37 üzenetére

    Abban mar korabban kiegyeztunk, hogy a mobilos jatekok unalomuzesre, "varakozasi" ido eltoltesere jo leginkabb.. 90%-ban.

    En ezert kapok hulyet mikor egy premiumkategorias okostelefonnal, mint most az i5 bemutaton a jatekot mutatjak be elsok kozott. Kicsit olyan erzes, mintha nem tudnanak ertelmes hasznos dolgot bemutatni, ezert benyomjak a jatekot mert az ugyis latvanyos...

    Olyan ez mintha egy X5-os bmw-n a fedelzeti sz.gepben levo jarekokat mutogatnak a prezentacio 10. perceben... hat ki nem sz***ja le?

    Aztan meg persze mindenki isteniti a mobilos grafikat... Holott az egyetlen dolog, amit isteniteni lehet benne az az a teny, hogy mobiltelefonon fut. Es ez tenyleg szep teljesitmeny. De maga a grafika nem nagy szam. 8-10 eves pc/konzol szintje. Talan a mai flash jatekok szintjen van...
    Latjuk ugye hogy a mobilos gta3 is csak a legerosebb telefonokon fut el. Pedig meg az se olyan grafikailag, mint anno a pc-s volt. Pedig a pc-s gta 3 egy mezei P3-ason 256Mb rammal is elfutott Gef3-ason fullon szepen!

    Ebbol is latszik, hogy a mobilos cpu-k, gpu-k a kozeleben sincsenek a pc-nek vagy a konzolnak.

    Tehat hiaba fejlodik dinamikusan, meg mindig egy 90-es evek vegi, 2000-es evek elejei pc szinten van, talan. Ami nem gond, mert a celnak igy is boven megfelel. De folosleg a jatekokat ennyire isteniteni, mert pcn konzolon mindig is jobb lesz, nagyobb elmenyt fog nyujtani, mint barmi mobilon...

  • Dany007

    veterán

    válasz JanR #39 üzenetére

    Nem nem szepiti meg az ido. Ennyre nem. Itt a rendszerkovetelmenye: [link]

    Itt ajanlottnak is csak 128Mb ram van meg egy alap 700-as cpu. Es tudom h gef 3-mal elmegy, mert haverom pont akkor vette maganak es gta3-mal prezentalta mennyire komoly.

    A 2,4-es P4 biztos h tulzas gef4-gyel... mi ilyen konfigon mar a Vice cityt kudtuk :)

    Ugyhogy a masik oldalrol sem kell szepiteni. :)

    Mint mondtam szep dolog hogy telefonon ilyen grafika van. De nem dobok tole hatast mert 10-12 eve jatszottam ilyen grafikan! Az hogy ez epp telefonn megy nemfogja szebbe tenni a jatekot, attol az meg ugyanugy 8-10 eves grafika marad...

    @Keldor: Igen errol van szo!

Új hozzászólás Aktív témák