Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz audi100td #657 üzenetére

    Mint láthatod a topik leg elején épp Big L el indítok! :) És ott van ODB is! Meg Eazy E is! Sőt én nagyon szerettem Aaliyah-t, Lisa Lopez halála óta már nem ugyan az a TLC sem és őket is nagyon szerettem. Persze ezek kicsit populárisabb zenét csináltak de simán hallgatható sőt nekem kifejezetten tetsző zenét csináltak. Egy cseppet sem tartom őket kevésbé fontosnak. Az, hogy Pac és Biggie halála után hány bőrt húztak le róluk és hát persze hogy a sok léért mi másért! Szóval ez nem Pac és Biggie hibája! Én nem a pénzt sajnálom a sztároktól, ha olyan zenét csinál ami nagyon jó akkor meg is érdemli a pénzt! Engem őszintén szólva zavar az, hogy amerre nézek fos zene ömlik minden honnan pl. tv, rádió, szórakozóhelyek! Ezért gondolom azt, hogy szükség lenne olyan sztárokra akik tényleg jó zenét csinálnak. Biggie és Pac erre alkalmas lett volna. lehet Pac-et vagy Biggie-t nem szeretni de szerintem a tehetségüket nem érdemes megkérdőjelezni. Biggie összesen 2 albumot adott ki amíg élt! Rengeteg kraft volt még benne, ott még rengeteg minőségi zene született volna! Hatalmas veszteség! Nos a Puffy nekem sem a szívem csücske, egyáltalán nem tartom egy tehetséges zenésznek. De az üzlethez értett azt el kell ismerni és segített híressé tenni olyan embereket akik nagyon tehetségesek és megérdemlik a hírnevet. Nélküle lehet sosem hallottunk volna Biggie-ről, Mary J Blige-ról, a TLC-ről, Lil Kim ről vagy az Swv-ről. Persze ezek nem mindenkinek tetszenek de szerintem nagyon tehetséges emberek!

    Ja és a Wu tang-el tökéletesen egyet értek, én is nagyon kedvelem őket. Nem azért említettem Pac-et és Biggiet mert azt gondolom csak ők számítanak a hip-hop ban csak megemlítettem, hogy ha ők nem halnak meg ma más lenne a hangzása a zenéknek ebben viszont biztos vagyok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák