Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz b. #276 üzenetére

    folymatosan kiforgatod amit mondok, nem válaszolsz, fantáziálsz, te beszélsz vitapartnerről?
    direkt a te kedvedért, garázswebshop az ami néhány hónapos, nincs referenciája, ha van is fizikai üzlete az eldugott helyen van és egy lyuk - mondhattam volna sufni gsm-et is, sztem elég egyértelmű -
    az alza pedig ezek ellenkezője, és náluk elérhető egy termék x áron, amire lehet alapozni, hivatkozni
    az aqua üzletei bőven beleférnek az alza épületébe, elég sok kisebb bolttal egyetembe, tény, de fantáziáld ki ezt is h burkoltan garázshopozom őket
    egyet azért megkérnék, ne menj át személyeskedésbe, nem kis haverod vagyok, azok lehetnek szánalmasak, és lehet h egymást "felszopjátok", de ezt hagyd meg nekik, velem ilyen stílusban sehol nem beszélnek - max az ilyen fasza gyerekek mint te, monitor mögül -

    ediginél akárhánysor vásároltam, nem adtak garjegyet amennyiben nem volt a terméknek saját, csak külön kérésre, szájhúzva, ha tetszik neked ha nem
    ha szted "felszopás" az, hogy saját tapasztalataimat leírtam az alzáról, többször voltam az épületükben, többször kerestem őket telefonon, mindig sikeresen néhány percen belül - aqua-t csak egyszer, 20 perc alatt nem sikerült élő emberrel beszélni - , emellett szimpla tény, h saját csomagautomatájuk van, akkor gratulálok

    A relevancia latin szó jelentése: fontosság, jelentőség, jelentékenység.
    A releváns szó leggyakoribb jelentése: a tárgyhoz tartozó vagy kapcsolódó dolog, röviden: idevágó.
    Jelenthet még fontos, lényeges dolgot, mint például jogi környezetben releváns bizonyíték a perdöntő.

    az 5600 xt pulse ára ufóéknél releváns - ha nem is ez a legjobb kifejezés rá -, legyen igazad...

    szerk:
    MeszesKPT
    nem estem hasra tőlük, ez tény, elég sok pénzt ott hagytam náluk, nekik elutalok gond nélkül 200e ft-ot is, nincs más cég mo-n akinek igen, akár 50e ft-ot
    több aqua üzletben, edigi üzletben is jártam, köszönőviszonyban nincs egyiküknél sem az ügyfélfogadás alzához képest
    valaki más is mondta talán ebben a topikban, 22. üfsz, az van náluk

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák