Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz b. #251 üzenetére

    nem én pattogok az msr-pn és 300$ msrp 2060-on továbbra se ( :
    elővettem egy konkrét példát konkrét árral, ahol egy 5600 xt msrp áras, 279$, neweggen viszont biztos nincs tréfa az árban, így valószínűleg msrp-ben sem
    azt átszámítva 115ft lenne a legolcsóbb 5600 xt nálunk, ezzel szemben 103e ft, ráadásul nem egy fapados modell - mint pl az msi ventus, oké ne legyen szutok, csak full fapad -
    mindezt azért vezettem le, hogy lehessen látni az msrp egy nagyon szép dolog, csak épp nem feltétlen van köze valós árakhoz
    ezért is kérdeztem rá - amire elfelejtettél válaszolni -, pontosan mit is gondolsz te 300$-os 2060 alatt? mert elég evidens hogy maximum a beugró modellek lesznek annyiért, msi vonalon maradva ventus-aromor-gaming szériák között azonos modellen belül jellemzően 10e ft felár van ugrásonként, és ha lenne is pl msi 2060 ventus 100e ft-ért, nagyon kár odatenni egy zafír pulse mellé, mert köszönőviszonyban sincs vele körítésben, de egyébként ha nem tévedek nagyot nem lesz - a hivatqlos msrp ár az 125e lesz itthon, nem fogja tudni egyik gyártó sem megadni neked h az egyik országban 5% áfa van, amásikban 27, és akkor br 300$ lesz az ár mindenhol - , 1660ti vonalat már így is megölték, itthon perpill legtöbb bőven 100e ft fölött van, míg 1660s tényleg kb csak mérési hibahatáron belül marad el tőle és 90-100e közt vannak már értelmes modellek belőle
    én 110-115e körül számoltam 5600 xt beugró árakra, ezzel a 103e ft-os árral gyakorlatilag teljesen értelmetlen a 8gb 5500 xt vonal 80+ e ft-okért amennyiért itthon mennek, ha 120e lenne akkor pedig 5700 miatt lenne necces
    egyébként pont az itthoni 5500 xt pulse árából számoltam előre az 5600 xt pulse árát és 115e környéki ft jött ki megjelenés elő két héttel kb
    ez most egy érdekes helyzet, de élő helyzet, akárhogy nézed 80-120e ft-ig amiért tényleg érdemes pénzt adni a zafír 5600 xt pulse, itthon legalábbis - persze ha az ember nem lép bele driveres anomáliába ( : engem az elkerült -
    de ha nem, akkor nem csak egy erős kártyát kap, hanem _halkat tervelve is_ , félpasszív móddal, dual bios-szal, fém back plate-tel, és a zafír extrával, szabadon cserélhető ventikkel, és még az rgb fanok is kapnak statikus világítást a zafír felirathoz
    manli és egyéb 2060-ak tavaly már sokszor voltak a boltokban 110-115e ft-ért, év közben is, ott sincs kizárva h nem olcsóbban kapják a gpu-kat ezek a gyártók, mert pl a"selejtesebbje" kerül oda

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák