Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz Habib[HUN] #120 üzenetére

    Én még ezeöccá-é eladtam :-)

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • Chaser

    titán

    válasz Habib[HUN] #120 üzenetére

    eddig a legolcsóbb 3 hónapot kétezeré' adtam el:) ez "halmozható", meglevő előfizetés mellé is + 3 hónap, vagy 2 hónap ultimate
    de ajánlom nézd meg a játék árát is...:) egyik legolcsóbb és megbízható alternatív helyről is instant gamingnél 51 eur az alapjáték és iceborna dlc ára

    VGNGR
    én is örültem volna ha 70-ért hozzám vágják, de ez ennyi, _nyitóár_, soha nem vettem még így semmit ezt kivéve, ahogy azangol' mondja:
    silent is gold
    bundlevel karöltve viszont sztem korrekt, anélkül már lehetne mondani h húdesz@r'
    nem azt mondom te vagy süket, _nekem_ túl jó a hallásom
    gondolj el egy embert, akinek hangos a mugen 5 ( : na az én vagyok, inkább vettem ninját, így max 10cm-ről hallom a ventiket, két 12-es kaze flex van a gépben, 4-450rpm-en, táp pedig zömében passzív, azt akarom még cserélni
    elmentem ismerőshöz meghallgatni a 1660s gaming supert, beugrókhoz képest jó, de egyébként nagyon messze van a halktól terhelve
    viszont az 5500 xt gaming designja teljesen más, venti kialakítása is, azt guru 3d-n "silentnek" mondják, itthon asrock 5500 xt 82e, az msi gaming 94e, ezért mondom különbséget kell tenni szérián belül is, msi-nél is a ventus nem véletlen olcsó, hitvány hűtés, terhelve hangosan is épp elég, műanyag backplate hőcsapdának, semmi design, passzív üzemmód sincs, az armornál már van, designban is jobb, hűtés is, gaming pedig mindenben jobb, 8-10e ft difi is szokott lenni ventus vs armor vs gaming széria közt

    Synthwave
    én így mosolygok, és magamon, mennyire szerettem a nitro 590-et a nyűgök elenére is:) és egyetlen dolog hiányzik belőle, a pirosan világító zafír felirat, csak emiatt lehet 5500-ből is veszek majd nitrot, pulset meg némi buktával eladom, sajnos nitrot még nem lehet kapni itthon, összes vga-mat meg elvitték ( : és árban rohadtul nem érné meg ott sem a +8e ft pulsehoz képest, de vannak dolgok az fps-eken is túl :d

    szerk:
    K0vasz
    mert ki akartam próbálni, már mondtam
    sok teszt sokat hazudik, kíváncsi voltam melyik mennyit
    1060 meg 580 szint sem már, azért meg picit drága lett volna
    aki figyelt tudott sok mindent jó áron venni, így teszteltem vga-kat, meglett mekkora tudás kell, és meglett milyen hűtés mire elég kvázi hangtalansághoz
    ha kizárólag a kraft számítana, nem foglalkoznék 5500 xt-vel, 1660s-sel sem, min. 2060s vagy 5700, de igazából két egész játékhoz kell a gép játék szinten, forza és doom:) 1440p-n minél tbb fps-sel, ha forzánál kevesellni fogom akkor veszek erősebbet, de vsync 60 locknál is elég folyékonynak látom

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák