Új hozzászólás Aktív témák

  • DerStauner

    senior tag

    válasz katt777 #28 üzenetére

    "aztán meg nehogy ne ismerjek olyan pályákat, amelyeken ugyanolyan autókkal már 100X végigmentem."

    de az más játékban volt, nem??

    "Trainerekkel könnyű jó időt menni, de nem is az időmérésben van a csalás, hanem a lemaradt, de az utolsó kanyarban hirtelen melletted termő, és kilökő ellenfelekkel, vagy amelyek mintha ragasztóval tapadnának az útra, hiába mész nekik akár oldalról, ha meg ők megkoccintanak, te elszállsz a francba, és még sorolhatnám. Nem kell a netre mennem, hogy mindezeket lássam."

    nem lehet, hogy béna vagy?? (aztán nem megsértődni :U ). normal-on kezdtem a játékot, és az első pár futam után végig kiírta, hogy tegyem már magasabbra, mert úgy több pénzt és pontot kapok. én ezekkel, amiket te itt leírtál, nem találkoztam. ilyen gondjaim nem voltak. minden versenyen csak az első hely volt az elfogadható. és az is lettem (kivéve a le-mans versenyek, bár a végén, amikor már jó autóm volt, és az első osztályban indultam, ott is csináltam első helyet).


    "Azt spec nem tudom, hogyan lehet megtanulni olyan irányítást, amely teljesen véletlenszerű, de nem is érdekel."

    most itt arra gondolsz, hogy ugyanaz az autó más pályákon máshogy viselkedik?? ez a valóságban is előfordulhat.
    ha pedig arra, hogy minden autónak más az irányítása, az meg méginkább normálisnak mondható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák