Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btf

    aktív tag

    válasz Werkly #44 üzenetére

    Hello

    Megjött a 27GB-os 1.7 patch, úgyhogy végre elkezdhettem vele játszani. (az első nagy patchet direkt megvártam, rutin :) )

    Jelenleg AA & Upscaling & film grain off-on, medium beállítással, 30FPS lock-al, fullHD felbontáson a játék teljesen jól játszható, stabil. (i5-3470/16 GB/GTX 970/364.72 driver)

    Már a fenti beállításokkal is szebb mint az XBONE verzió.

    Szerintem kell még 1-2 patch + driver, míg olyan állapotba kerül, hogy még egy 970-el is menjen 60FPS/ultrán.

    Ez a játék már most jobb formában van, mint az Arkham Knight volt 3 hónap után, szóval annyira nem vészes, bízom a Remedy-ben.

    A történet elég összetett, többször végig fogom vinni, hogy mindent megértsek.

    Az utolsó bossfightnál vagyok, most pihentetem a játékot, mivel ez a része a többihez képest nehézre sikeredett, még easy fokozaton is.

    Még egy kulcsfontosságú dolog: most már van EXIT a menüben. :P

    [ Szerkesztve ]

    “Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

  • btf

    aktív tag

    válasz Werkly #50 üzenetére

    [Win Store update check]

    Vagy ha rámész Store-ban a játék adatlapjára, kiírja hogy van frissítés.

    [ Szerkesztve ]

    “Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Új hozzászólás Aktív témák