Új hozzászólás Aktív témák

  • Dáin

    csendes tag

    Nagyon szeretem ezt a stúdiót, jókat játszottam sok éven át a játékaikkal, kölyökkorom óta.

    Amikor még önállóak voltak, akkor Kickstarteres formában próbáltak meg tőkét bevonni a következő programjaikhoz.

    Az első a Broken Age volt, én támogattam, és a progi mellett egy nagyon komoly dokumentumfilm sorozat is járt pluszban, fejlesztésről, programozó portrékkal, ami számomra többet ért, mint maga a játékprogram. Több órás, szakmai titkokkal, nagyon de nagyon pozitív emlékek maradtak bennem, amikor megnéztem a részeket.

    Egy cseppet sem bántam meg, amikor a Fig-platformot elindították, akkor ugyanígy tettem a következő programmal a Psychonauts 2 vel. Támogató lettem ott is, a még csak csírájában létező játékprogramot ismét előfinanszíroztam.

    Sajnos az évek peregtek, közben az én életem is megváltozott, így a játék, hiába fog megjelenni, már nem fogok tudni játszani vele.

    Így ha valakit érdekel, akkor diszkontáron, lesz egy saját *eladó* támogatói Psychonauts 2 Pc-s Steam kódom a teljes játékhoz. A legelső napon, a premier napján kapom meg az ígéretek szerint.

    Első kézből. Ha érdekel valakit, szeretné megvenni tőlem, kérem írjon.

    Lehet kamu dumának tűnik, de tényleg vérző szívvel fogok megválni tőle...

Új hozzászólás Aktív témák