Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XFishboneHUN

    senior tag

    Egyenlőre vegyesek az érzéseim! Maga a játék hangulatos, tetszik, hogy rögtön elérhető az összes autó és pálya, és, bajnokság szép és átlátható a menüje, a grafika a FORZA 5-höz képest alulmarad, de nincs szégyenkeznivalója! Kevésnek tartom egy picit az autókat, de majd lesz talán idővel több DLC formájában! A fix 60 fps hazugság Xboxon, esős-borús időben ledroppol 30-40 közé ez nagyon észrevehető és zavaró is, a fix 60 fps-t reggeli tiszta, vagy késő délutáni időben fixen hozza, felhőmentes napos időben! A hangok, az autók kidolgozottsága, kameranézetek jók, nagyon nem lehet panaszkodni! A grafikán azért látszik, hogy nem konzolra lett fejlesztve, pláne Xboxon a 900p-vel érezhető, hogy a PC ULTRA FULL HD-n érzi jól magát! A játék kontrollerrel gyakorlatilag vezethetetlen, bármilyen beállítást próbáltam, tény voltak olyan setupok, amivel vezethetőbb a játék, de így is unrealisztikus volt, pedig nem vagyok "kezdő szimulátoros" és tudom, milyen egy másik szimulátor játék kontrollerrel. Kormánnyal, viszont mintha sínen húznának az autót egy kis beállítás után és természetesen, azt sem kell mondani, hogy elsősorban nem kontrollerre, hanem kormányra lett fejlesztve, ezért is van a kontrolleres hiba, szerintem!

    Ami idegesítő még például, multiplayer módban játszottam ismerősökkel, ha féket lenyomtam arra az időre lenémította az ismerőseimet is, pár kör után elég irritáló volt már! Vagy például volt egy szitu, kitörtem a kereket és futóművet, bementem a boxba és visszamentem a pályára nem volt fent a kerék! :DDD

    Talán 2 nappal a megjelenés után az S.M.S. kiírta, hogy értesültek pár apróbb hibáról (pl kontrollerrel való vezethetetlenség Xboxon) és már készítik a javítást:

    Rövid részlet a hibákból:

    Fixed Issues -
    - Issue where cars would garage into closed garages in Zolder
    - Console TT is now set to 11am to match PC
    - Re-enabled saving of Community ghosts
    - Added ABS brake rumble to XB1 triggers
    - Changed XB1 pad rumble to only update during the per frame tick and not at 600hz
    - Use absolute acceleration values for blending and updating steering movement to prevent negative direction
    - XB1 trigger rumble scaled along with FFB rumble. XB1 analogue stick range corrected to use full extent
    - The driver can no longer be switched in MP races and time trials
    - Fix for NULL pointer protection when accessing ProximityDetector GUI

    A teljes lista ITT érhető el!

    Összegezve, jó játék, tetszik, nekem megérte a pénzét, mondhatni azt kaptam, amit vártam! Ha még kiadnak hamarosan pár apróbb javító patchet, számomra egy tökéletes időtöltés lesz, FORZA 6-ig biztosan! :D :D

    Ha még esetleg valakit érdekel kormányhoz beállítások egy olyan embertől, aki részt vett a fejlesztésben, minden autóhoz Project Cars FFB Tweaks

    Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Új hozzászólás Aktív témák