Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Huh, némely mondat olyan kacifántosan, szinte értelmetlenül lett megfogalmazva, hogy kétszer is neki kellett futnom az értelmezésének..
    Sok helyen értelmetlenül vannak az írásjelek, kettőspontok.

    "Illúzióromboló, milliónyi apró bugokból a folyamatosan megjelenő, fizetős DLC-k ellenére rengeteg van, egy igazságos időmérő/büntető rendszer csak álom lehet, időnként a lehetetlenséghez közeli időket futnak a virtuális ellenfeleink – őket jellemzően kevésbé befolyásolja a tragikus időjárás, mint a mi kocsinkat."

    Itt nem is értem a következtetés logikája a fizetős DLC-nek a bugokhoz,meg kb. 5 gondoltat és kifejtendő hiba, van belesűrítve egy mondatba.

    Mindettől eltekintve köszönöm a cikket, csak tanácsként , építő kritikaként írtam a fentieket.
    Biztos vásárlás lesz a részemről :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz NandoXXL #15 üzenetére

    És ezt így láttad megfogalmazva ahogy leírtad? Na akkor tudod már mit nem értek? :N
    Ha a játékra gondolsz,a korrekt munkával, akkor nekem is ez a véleményem. Megvárom amíg beesik valami erősebb akcióba, úgy sincs sok időm most ilyen típusú játékra, ráér.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák