Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz sutszi #28 üzenetére

    Te most komolyan azt gondolod, hogy a menekültek vagy csak profi PHP programozók lehetnek akiknek nem kell a tanfolyam, vagy kecskepásztorok akiknek a cselédség is magas? :U

    Van egy nagy rakás ember ott, csak találnak pár száz-pár ezer embert hiányszakmánként akiket ténylegesen át és tovább lehet képezniük. Pláne, hogy ilyen ribillió esetén a legmobilisabbak veszik először a kalapjukat, eleve vaskos pénzekért cserébe jutottak el idáig, így semmiképp nem a legszegényebb réteg jött ide, miközben igen sokaknál látni okostelefont, tabletet amivel tájékozódnak és kommunikálnak, így a technikai affinitásnak sincsenek híján, nem kimondott kecskepásztor félék.

    Persze, ha a kialakult helyzetet felnőttképzés és integrálás helyett marhavagonokkal oldanád meg, azt is megértem, nagy divat ilyenekkel kacérkodni manapság. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz fordfairlane #38 üzenetére

    "Németországban felismerték, hogy az érkező embertömeggel valamit kezdeni kell. "

    Olvasom, na végre, ott nyugaton valakiknek még esze is maradt. A kolbászkerítésen túl felismerték, hogy a szír értelmiségből, vagy akár csak lézengő nem technofób huszonévesekből hiánycikk code monkey is lehet, ha nem is több.

    Erre itt a kommentekben az az első vélemény, hogy minek ez, többiek meg rákontráznak és rémisztgetnek a tanulatlan kecskepásztorokkal. trololol :DDD (viszont a választ eltoltam, elsőre reagáltam volna, amitől ledobtam az ékszíjat :B )

    A helyzet az, hogy ez az embertömeg vagy megy, vagy marad, és ha maradnak(mert valamennyi biztosan marad a végére), akkor hazulról is hasonló híreket kell majd olvasnunk tucatszámra a hosszú és rövid távú képzésekről(a szokásos értetlen és irigy hsz-ekkel együtt), ha jót akarunk nekik, de főleg magunknak. :U

    atike: Nem szóltam hozzád. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák