Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    válasz sb #22 üzenetére

    Ár-érték, illetve ár-teljesítmény (nem ugyanaz) arányban valóban, talán rossz példát hoztam a BQ-val...

    Teljesítményben általam is kérdőjelesek VOLTAK a cuccaik, csak ugye...itt jön a gyártási minőség rész. Az öröm kézbevenni, öröm vele dolgozni. Meg az, hogy a legalapabb ventillátoraikból 4 forgott a legutóbbi házban 24/7ben, és mellette aludtam. Reggel meg ja jó, nem volt áramszünet, csak ez továbbra is ilyen néma. (2k/db áron)

    De van sok más még ami jó. Ugyan mit lehet elrontani egy ilyen tornyon...

    Arctictól meg kap egy ilyet a user mint fent a képemen, felteszi, örül magának, hogy dizájnawardos cég (legalábbis a honlapjuk szerint) hűtése van a cuccon. Aztán indít egy stresszt...na azt is letesztelném :)

    Ahol ilyet aktuál elcsomagolnak és kiküldenek...edit: ahol egyáltalán ilyen jön ki a gyártásból ma xd

    Mondjuk engem nem zavar, én kezdem tudni már hogy mit csinálok...aztán mehet kukába a hobbikeret terhére, majd jön jobb - de az komolyan. A "10k alatt!!!" júzernek viszont pont nem potenciális végzetes hibákat kéne vennie...

    Jól emlékszel, homorú az a kupak...

    [ Szerkesztve ]

    Speed is the only truly modern sensation

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz sb #22 üzenetére

    ...Mikor hűtőt kerestem a 2600-raa BQ is felmerült... AM4-re pl. nem szerelhető fel úgy, hogy hátrafelé fújjon a venti...

    Nekem ez hátrafelé fúj (pont egy 2600-on):

    Sent from my keyBoard

Új hozzászólás Aktív témák